הסברים על משאבות טבולות מים

1. מידע שימושי שחשוב לדעת לפני שקונים משאבה טבולה לשימוש ביתי או תעשייתי

ישנם סוגים שונים של משאבות מים. אחד מהם הן משאבות המים הטבולות, שכפי שמרמז שמן, טבולות במים, כלומר נמצאות בסביבה רטובה.
משאבות מים טבולות, המיוצרות ומשווקות על ידי חברות שונות בשוק כיום, משלבות במסגרתן טכנולוגיה מתקדמת, העוזרת להתמודד עם מצבים שונים. הן מהוות פתרון מושלם בעיקר במצבים שבהם קיים סיכוי גבוה מאד להצפה, כמו, למשל, בחניונים תת קרקעיים או במבנים, שבהם מיקומה של צנרת הניקוז הוא בעייתי מאד.

פתרונות מתקדמים במוצר אחד

בזכות הפיתוחים הרבים בתחום ניקוז המים, עומדים לרשותנו לא מעט פתרונות. משאבות מים טבולות מונחות בתחתיתו של בור ניקוז המים ומתחילות בפעולת השאיבה שלהן עם עלייתו של מפלס המים. התאמתן של משאבות אלו נעשית תוך התייחסות אל המקום עצמו, שבו יש להתקינה, ואל התנאים שבו. כדי לנצל את יתרונותיהן של משאבות אלו, חשוב לבחור במשאבת מים טבולה בעלת ספיקה גבוהה, כלומר, כזו שתוכל לבצע את השאיבה הנדרשת למקום ובאופן מקסימאלי, מעבר לכמות המים המצטברת בו. פעילות תקינה של משאבת מים טבולה מבטיח סביבה נעימה יותר וכמובן גם מניעתן של הצפות מיותרות. בין אם מדובר בבית פרטי, בחניון או בכל מבנה אחר, משאבות מים טבולות מתמודדות עם תנאיו הבעייתיים של השטח עצמו ואתגריו השונים. פנייה לחברות המתמחות בתחום מבטיחה בחירה נכונה ובעיקר מתאימה של משאבת מים טבולה, תוך התייחסות לצרכיו השונים של המקום ולאיכותה של המשאבה. סקר שוק, הבוחן את האפשרויות הקיימות בשוק כיום הוא הזדמנות נוספת כדי לאתר את הפתרון המתאים והמוצר הנכון ביותר.

חברת י.ביבי מעמידה לרשות קהל לקוחותיה מגוון של משאבות מים טבולות המסופקות לכל חלקי הארץ, ובמחירים אטרקטיביים וכדאיים במיוחד. כל זאת, לצד ליווי אישי ומקצועי ומענה נקודתי.

2. מדריך הפעלה למשאבות טבולות

הפעלת משאבות טבולות שונה מהפעלת משאבות "יבשות", הסביבה המימית בה נמצאת המשאבה מעלה את הסיכון שבשימוש בה ומחייבת להישמע להוראות הבטיחות במדויק.

טרם הפעלת המשאבה יש לוודא את נכונות התקנתה, חובה להתקין את הצינורות כאשר המשאבה במצב מאונך, יש לחבר את צינור השאיבה למשאבה באמצעות חבק (בנד) מתאים ולוודא שזווית הכיפוף של הצינור אינה חדה מדי, בעת נשיאת המשאבה ממקום למקום הקפידו שלא לשאת אותה כאשר אתם אוחזים בכבל החשמל ונסו להימנע ככל האפשר מהפלתה.
בזמן השאיבה יש לוודא שקצה הצינור נמצא מתחת למפלס המים.
את המשאבה יש להניח על משטח יציב ולוודא שתוך כדי פעולתה לא חודרים אליה עשבים, בוץ ולכלוך אחר.

תשתית החשמל אליה מחוברת המשאבה חיונית בשמירה על בטיחות פעולתה, את המשאבה יש לחבר למתח חד פאזי של 230 וולט, חשוב לוודא שקו החשמל מוארק וככלל לוודא שחיבור המשאבה ייעשה על ידי חשמלאי מוסמך.

חשוב לדעתחשוב לזכור !!!

  • בעת ניקוי המשאבה חובה לנתק את המשאבה ממקור החשמל.
  • יש להימנע ממגע עם מאגר המים במהלך פעולת המשאבה.
  • חל איסור להשתמש במשאבה טבולה בבריכה בה שוהים בני אדם.
  • חובה לחבר את המשאבה לקו חשמל הכולל מפסק זרם פחת.
  • משאבה טבולה אינה מיועדת לשאיבת נוזלים דליקים, מי ים וכימיקלים אחרים.

3. התקנת משאבה לביוב

משאבות ביוב נועדו לסייע בתנאי שטח בעייתיים ומורכבים על מנת לנקז ביעילות את מי השפכים ולמנוע הצפות ונזילות בסביבת המגורים או בתעשייה. שירות התקנת משאבת ביוב נעשה על ידי בעלי מקצוע מוכשרים ובעלי ניסיון רב, יש להתאים את סוג, גודל ויכולת הספיקה של המשאבה בהתאם לתנאי השטח, וכמו כן חשוב לבחור במשאבה עמידה ואיכותית שתפעל ביעילות גבוהה לאורך זמן. חשוב לציין כי יש מגוון רחב של דגמי משאבות ביוב, באיכויות וביכולות הספק שונות, כאשר ישנם דגמים משוכללים יותר עם אפשרות לסחרור הנוזל ולגריסת פסולת קשה.

בנוסף, כדאי לדעת כי טווח המחירים של משאבות ביוב רחב וישנם דגמים פשוטים ודגמים יקרים ומשוכללים, לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי על ידי בעל מקצוע מנוסה, ומומלץ לערוך סקר שוק מקיף. לכן, חשוב להזמין בעל מקצוע מנוסה על מנת לבצע התקנת משאבת ביוב בהתאם לתנאי השטח וכושר הספיקה הנדרש, התקנה מקצועית תבטיח ללקוח עבודה יעילה ואיכותית לאורך זמן, ללא תקלות וללא בעיות, לרבות מניעת סתימות והצפות.

אנו מאחלים לכם שימוש בטוח ואפקטיבי במשאבה הטבולה שברשותכם, לכל שאלה או בקשה למידע נוסף ניתן לפנות לחברתנו, י.ביבי.

למידע נוסף השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונציג יחזור אליכם בהקדם!