משאבות טבולות לביוב

הטכנולוגיה המתקדמת בתחום משאבות המים מציעה לנו כיום מבחר רחב של פתרונות. משאבות טבולות לביוב הם אחד החידושים, העוזרים להתמודד עם תנאי שטח בעייתיים, ומנקזים את הנוזלים באופן יעיל ונכון בשטח עצמו. ייחודן של משאבות אלו היא העובדה שמדובר בשאיבה של נוזל וגם בטחינה שלו.

כלומר, הן שואבות את פסולת הביוב הנוזלית, כמו מים עכורים, למשל, או שמנים למיניהם, ודואגות לטחון אותו באופן מלא כדי למנוע סתימה. השימוש במשאבות אלו נעשה במקרים שונים, אך לא מעט בכאלה בהם קיימת הצטברות של נוזלים, כמו הצפות הנוצרות בשל גשמים עזים, סתימות של ביוב, שלוליות מים ועוד.

התאמת המשאבה לצרכים שונים

רגע לפני רכישתן של משאבות טבולות לביוב, חשוב לבחון כמה פרמטרים שונים, על מנת להבטיח את התאמתה של המשאבה לצרכיו של השטח. ראשית, יש לבדוק מהי עוצמת השאיבה שהיא מציעה. כשמדובר בסתימה מאסיבית או בהצפה גדולה מאד של מים, חשוב לבחור במשאבה חזקה מאד. יש גם לבדוק את גודלה של המשאבה. אין טעם לרכוש משאבה מאסיבית מאד לשטח מצומצם שאיננו דורש אחת כזו. בנוסף, חשוב לבדוק מי מייצר את המשאבה.

ישנן לא מעט חברות, האחראיות על ייצורן ושיווקן של משאבות טבולות, לרבות משאבות לביוב. מומלץ לבחור בפתרון המוצע על ידי חברות המתמחות בכך, בעלות ניסיון וידע מקצועי רב. לצד כל אלה, בל נשכח גם את המחיר. המשאבות מוצעות כיום בטווח רחב מאד של מחירים, המושפע מאיכות המשאבה וגם הסוג שלה. סקר שוק מקדים, הבוחן כמה אפשרויות, יעזור לאתר את המשאבה המוצעת במחיר האטרקטיבי ביותר, וגם זו שתתאים לצרכים השונים.

חברת י.ביבי מעמידה לרשות קהל לקוחותיה מגוון של משאבות טבולות לביוב המסופקות לכל חלקי הארץ, ובמחירים אטרקטיביים וכדאיים במיוחד. כל זאת, לצד ליווי אישי ומקצועי ומענה נקודתי.

למידע נוסף השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונציג יחזור אליכם בהקדם!