סוגי משאבות

למה משמשות משאבות טבולות?

משאבה טבולה לביוב 2 PEDROLLOחניונים תת קרקעיים ומבנים אחרים שנמצאים מתחת לאדמה, כמו מרתפים ומקלטים, נאלצים להתמודד לא פעם הצפות, הן כתוצאה ממי גשמים אשר חודרים אל תוך המבנה והן כתוצאה מניקוז לא נכון של צנרת המים או הביוב אשר מותקנת במקום.

על מנת להתמודד עם הצפות בצורה אפקטיבית, יש להשתמש במשאבות טבולות. משאבות אלו מותקנות בכל מקום בו יש ניקוז של צנרת מים או באזורים שמכילים מים באופן קבע. המשאבות כוללות בורות ספיגה אשר תפקידם לנקז את הפסולת והמים אשר הצטברו במקום כתוצאה מההצפה. נהוג להתקין משאבות טבולות גם במקורות מים, כמו בריכה, על מנת שיהיה ניתן לשאוב את המים ולטהר אותם.

כיצד רוכשים משאבה טבולה בצורה נכונה

ישנם 3 פרמטרים לבחירת משאבה, פרמטר ראשון הוא גודל המשאבה בהתאם לסוג הבריכה והצנרת בה מתקנים אותה, פרמטר שני הוא התפקיד שהמשאבה אמורה למלא, והפרמטר השלישי, המהירות שהיא יכולה לבצע את עבודתה.

אנחנו בחברת י.ביבי יבוא ושיווק, מציעים מגוון רחב של משאבות טבולות לביוב, לחץ מים וכן לניקוז. הצוות שלנו יעזור לכם לבחור משאבה מתאימה לסוג וגודל המבנה, וכן הוא יתקין אותה עבורכם. במידת הצורך, אנחנו גם נעניק לכם שירות אחרי הקנייה, בין היתר של תיקונים והחלפת רכיבים במשאבות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם