משאבה מסלקת/ניקוזית

ישנם לא מעט מקרים בהם תנאי השטח עשויים להיות בעייתיים או בעלי דרישות מיוחדות. משאבה מסלקת, המכונה גם ניקוזית, יכולה להיות פתרון מצוין במקרים בהם ישנו צורך בפינוי וסילוק פסולת נוזלית בכמות רבה, הנוצרת בשל תנאים מיוחדים או שונים מעט, מאלה המקוריים. במקרים, למשל, שבהם קיימות מספר יחידות של שירותים או מחליטים להוסיף לבית יחידת שירותים חדשה, ניתן לבחור באפשרות של משאבה מסלקת/ניקוזית, על מנת להתמודד עם המצב החדש ולמנוע הצטברות מיותרת של נוזלים, העשויה להוביל להצפה.

המשאבה המסלקת הזו, המוצעת כיום על ידי חברות המתמחות בתחום המשאבות, משלבת במסגרתה טכנולוגיה חדשנית, העוזרת לסלק את הפסולת הנוזלית, לטחון אותה, ולהעביר אותה אל קו הביוב המרכזי. המשאבה מותקנת ישירות למיכל ההדחה ומותאמת לצרכיו השונים.

חשיבות בחירתה של המשאבה המתאימה

מכיוון שקיימים סוגים שונים של משאבות, לרבות משאבות מסלקות או ניקוזיות, חשוב לבחון היטב את האפשרויות הקיימות וכמובן גם להיעזר במומחים בתחום. שילובה של ניקוזית בבית או אפילו במשרד, למשל, יכולה, כאמור, למנוע הצפות ולעזור להתמודד עם הצריכה הרבה.

חשוב לבדוק את יכולת השאיבה שלה, את חוזקה וגם את גודלה. משאבה איכותית, המותקנת למיכל ההדחה ומאפשרת את שינועה של הפסולת לקו הביוב המרכזי של הבית, מהווה הפתרון הטוב ביותר וגם הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם המצב החדש. סקר שוק והשוואה בין כמה דגמים שונים יעזרו באיתור המשאבה הטובה ביותר, תוך התייחסות גם אל המחיר הנדרש עבור כל דגם, השירות הנלווה, האחריות ועוד.

חברת י.ביבי מעמידה לרשות קהל לקוחותיה מגוון של ניקוזיות המסופקות לכל חלקי הארץ, ובמחירים אטרקטיביים וכדאיים במיוחד. כל זאת, לצד ליווי אישי ומקצועי ומענה נקודתי.

למידע נוסף השאירו פרטיכם בטופס המצורף ונציג יחזור אליכם בהקדם!